icon
Безкоштовно по Україні
Увійтиicon-login
Запитання та відповіді
Категорія
Загальні питання
Кредит для ФОП може отримати будь-яка фізична особа-підприємець, яка зареєстрована у державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань та має українське громадянство.
Ви можете оформити кредит для ФОП на суму від 10 000 до 100 000 грн.
Кредит для ФОП надається виключно в національній валюті - гривні
Загальний строк кредиту складає від 35 до 60 днів. Цей строк складається з розрахункових періодів, у кінці кожного розрахункового періоду Позичальником має бути здійснено обов’язковий платіж відповідно до умов укладеного Договору позики.
Процентна ставка кредиту для ФОП протягом першого розрахункового періоду становить 0,8% на день. Ставка протягом 2-го періоду становить 1,5% на день.
Окрім анкети, яку клієнт заповнює на сайті, необхідні копії: 1. паспорта та картки платника податків 2. виписки з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 3. податкової декларації за останній звітний період
Ні, не потрібна.
В разі погодження вашого кредиту для ФОП гроші будуть перераховані на ваш рахунок протягом 3-х днів.
Ви можете оформити кредит для ФОП на потрібну вам суму необмежену кількість разів за умови погашення попередніх займів та нульового балансу заборгованості на вашому акаунті в особистому кабінеті.
Умови договору можуть бути змінені/доповнені лише за угодою Сторін шляхом укладення відповідної додаткової угоди, яка підписується Сторонами у такий самий спосіб, у який підписано договір.